
Набір торцевих головок 3/4"DR 22-50мм,12ган., 17 предм, HANS ,stcr(6617-2M 12PT)
9 265 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6617-2M 12PT(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 17 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 265 ₴






