
Лампи PULSO S1 PLUS/H11/LED-chips CSP/9-32v2*20w/4500Lm/6500K ,stcr(S1 PLUS-H11)
1 323 ₴
- Немає в наявності
- Код: S1 PLUS-H11(sc)
Набір з двох універсальних світлодіодних ламп PULSO S1 PLUS для цоколя H11 послужать відмінною заміною звичайним лампам розжарювання, а також ксеноновими й галогенним лампам.
Світлодіодні лампи Pulso відрізняються енергоефективністю і більш тривалим терміном служби, ніж звичайні лампи. Завдяки високій світловіддачі світлодіодні лампи Pulso забезпечать правильне освітлення дороги.
Лампи Pulso працюють від бортової мережі 9-32 В, що робить їх універсальними у застосуванні. Світлодіодні лампи PULSO S1 PLUS можна використовувати у рефлекторній оптиці та лінзах авто. Лампи сумісні з різними типами фар, підійдуть для легкових авто, вантажівок, автобусів, спецтехніки.
Характеристики:
- Кількість: 2 шт
- Цоколь: H11
- Живлення: від бортової мережі 9-32 В
- Потужність лампи: 20 Вт
- Сила світлового потоку: 4500 лм
- Температура світла: 6500 К
- Колір: білий, блакитний
Завдяки правильній конструкції та алюмінієвому радіаторові, лампи не перегріваються навіть при тривалій безперервній роботі.
Купити лампи автомобільні оптом та в роздріб з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині автомобільних аксесуарів та інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 32 В, 10 В, 12 В, 30 В, 18 В, 9 В |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
- Ціна: 1 323 ₴






