
Набір головок 1/2", 20 предмета 8-32 мм., Alloid ,stcr(НГ-4020П)
1 718 ₴
1 637 ₴
- Готово до відправки
- Код: НГ-4020П(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1389грн.
Маючи величезний досвід у роботі з професійним інструментом, компанія VITOL створила більше 10 років тому бренд ALLOID, спираючись на знання про потреби та запити своїх клієнтів.
Бажання відповідати сучасним вимогам і очікуванням клієнтів - це рушійна сила нашого бренду. Тому в 2023 році відбувся ребрендинг ALLOID, результатом якого стали підвищення якості продукту та зміцнення нашої позиції серед лідерів автоіндустрії України.
У наборі міститься 20 одиниць інструменту: 18 торцевих головок, а також тріскачка на квадрат 1/2" та вороток. Оптимальний набір інструменту для автомобіліста.
Головки виготовлені з високоякісної легованої хромованадієвої сталі та мають трьошарове покриття. Інструмент здатний витримати великі навантаження. Також, головки обладнані компенсатором напруги та легко очищаються завдяки дзеркальному поліруванню поверхні. 
Ми гарантуємо якість інструменту ALLOID, адже несемо повну відповідальність на всіх етапах виробництва – від розробки продукту до відвантаження клієнту. Придбавши універсальний набір інструментів ALLOID, Ви отримуєте впевненість у своєму виборі, підтверджену премією "Вибір споживача" і європейською якістю.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість предметів | 20 предметів |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір головки | 8-32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | набір головок |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | холдер |
- Ціна: 1 637 ₴







