Вітаємо із придбанням квитка до енергетичної свободи.
Насолоджуйтесь сонячним світлом і заряджайте свої пристрої будь-де.
Цей продукт розроблений відповідно до найвищих технічних характеристик і стандартів. Він постачатиме енергію без обслуговування протягом багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Струм при максимальній потужності | 3.3 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| USB-порт швидкого заряджання | 5V3.4A/9V2.5A/12V2A макс |
| Вага | 2,8 |
| Вихід постійного струму | 18 В 3,3 А макс |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність сонячної панелі | 60 Вт |
| Розмір у розкладеному вигляді | 2050х260х30мм |
| Розмір у складеному вигляді | 290х200х75мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | VITOL |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 872 ₴












