
Лампи PULSO M4/HB4 9006/LED-chips CREE/9-32v/2x25w/4500Lm/6000K ,stcr(M4-HB4 9006)
918 ₴
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: M4-HB4 9006(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 747грн.
Комплект з двох світлодіодних ламп PULSO M4-HB4, призначени для установки в цоколь HB4, замість галогенних або ксенонових ламп, а також класичних ламп розжарювання, які втратили свої властивості.
Працюють лампи від напруги бортової мережі 9-32 В, що дозволяє використовувати їх універсально в лінзах або рефлекторній оптиці легкових і вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, сучасної будівельної і сільськогосподарської автотехніки.
Завдяки використанню сучасних світлодіодів лампи відрізняються дуже високою світловіддачею і забезпечують відмінне освітлення дорожнього полотна, узбіч, знаків та інших учасників дорожнього руху для максимально комфортного руху в умовах недостатньої видимості і в темний час доби.
Корпус ламп PULSO M4-HB4 виготовлений з алюмінієвого сплаву з алюмінієвим радіатором великої площі, що забезпечує відмінне тепловідведення і запобігає перегріву і виходу з ладу світлодіодів навіть при тривалій роботі.
Температура світла 6000 К - яскравий білий з блакитним відтінком, а потужність кожної лампи складає 25 Ватт, що забезпечує силу світлового потоку 4500 лм. У комплект входить дві лампи.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 32 В, 18 В, 9 В, 12 В, 10 В, 30 В, 24 В |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Комплектація | 2 лампи |
| Потужність, Вт | 25 |
| Напруга живлення, В | 12-24 |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
| Цоколь лампи | HB4-9006 |
- Ціна: 875 ₴



