Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 10 В, 9 В |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 666 ₴








