
Набір торцевих головок 1/2" 8-32мм и комбінованих ключів 42 пр., HANS ,stcr(TK-42)
7 883 ₴
7 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: TK-42(sc)
У Подарунок додаткова знижка+безкоштовна доставка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 6371грн.
Набір торцевих головок і комбінованих ключів HANS включає 42 високоякісних предмета, розрахованих на квадрат 1/2 дюйма.
Комплект стане незамінним на СТО, але підходить і для приватного використання.
Інструменти виготовлені з високоякісних матеріалів під суворою технологічним контролем, що робить їх довговічними навіть при інтенсивних навантаженнях.
Hans Tools - це всесвітньо відомий бренд професійних інструментів, який базується в Тайвані.
Набір зручно переносити в ударопрочном пластиковому кейсі, який щільно закривається на замки.
На окремі інструменти надається довічна гарантія.
Комплектація:
- головки торцеві 1/2 ": 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 27, 32;
- подовжувачі 1/2 ": 125 мм, 250 мм;
- комірець 1/2 ": 300 мм;
- карданний шарнір 1/2 ", 70 мм;
- тріскачка з швидким скиданням 1/2 ";
- ключі комбіновані: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24 мм;
- L-подібний комірець 1/2 ";
- диск зубчастий 1/2 ".
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 42 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
- Ціна: 7 508 ₴











