Домкрат рейковий 48" TM-AH1048A (T-MAX) (TM-AH1048A)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-MAX |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 1070 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота підіймання, см | 107 |
| Висота підійма max, см | 13 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Вантажність, тобто | 3 |
| Власна вага, кг | 13 |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип домкрата | рейковий |
| Торгова марка | T-MAX |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 228 ₴








