
Електрокарт (1шт) 2мотори150W, 1акум24V14AH, EVA, BLUETOOTH, світло, жовтий ,stcr(M 6148EBL-6(24V))
23 315 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 6148EBL-6(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрокарт M 6148EBL-6(24V) (1шт) 2мотори150W, 1акум24V14AH, EVA, BLUETOOTH, світло, жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Карт |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/14AH |
| Додаткові функції | колеса для дрифту 2 шт. |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 150 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-10 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 25 / 19 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 23 / 17 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 43 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 126 x 77 x 36 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | спереду EVA, ззаду пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/24V/150W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 36 |
| Розмір товару. Висота, см | 57 |
| Розмір товару. Довжина, см | 149 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 56 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 78 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 43 |
| Швидкість, км/год | 5-18 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Да |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з ключа та з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | електрокарт |
| Керування. Рух уперед/назад | регулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 315 ₴


