
Джип (1шт) 2,4G р/к, 4*200W, 1*24V7AH, 3-місний, MP3, USB, BLUETOOTH, TF, EVA, шкі ,stcr(M 6069EBLR-2(24V))
29 643 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 6069EBLR-2(24V)(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джип M 6069EBLR-2(24V) (1шт) 2,4G р/к, 4*200W, 1*24V7AH, 3-місний, MP3, USB, BLUETOOTH, TF, EVA, шкіра, світло, музика, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 3 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/7AH |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 60 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 39 / 24 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 39 / 24 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 51 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 165 x 82 x 54 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/24V/200W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 44 |
| Розмір товару. Висота, см | 92 |
| Розмір товару. Довжина, см | 165 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 30 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 93 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | є (тумблер) |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 3 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 3 шт., 2-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 2*30, 1*39 |
| Швидкість, км/год | 3-4 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 643 ₴


