Мотоцикл M 6017AL-4 (1шт) 1*350W, 2*12V10AH, MP3, шкіра, блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Блакитний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/12V/10AH |
| Додаткові функції | ручне гальмо, амортизатори з регулюванням жорсткості, стоянкова підніжка |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 65 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 8 до 12 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3 |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 31 / 22 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 31 / 22 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 28,5 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 121 x 34 x 59 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/24V/350W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 24,5 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 74 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 32 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 58 |
| Розмір товару. Висота, см | 82 |
| Розмір товару. Довжина, см | 132 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 55 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | Немає |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 23 |
| Швидкість, км/год | від 10-23 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Товари для дітей |
| Старт | тумблер |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Немає |
| Тип | Мотоцикл |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 960 ₴



