
Мотоцикл (1шт) 2акум12V9A, 1мот150W, MP3, USB, BLUETOOTH, TF, EVA, шкіра, музика, с ,stcr(M 6013EL-11(24V))
16 351 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 6013EL-11(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотоцикл M 6013EL-11(24V) (1шт) 2акум12V9A, 1мот150W, MP3, USB, BLUETOOTH, TF, EVA, шкіра, музика, світло, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/12V/9AH |
| Додаткові функції | кардридер SD/TF-карток, дискові гальма, стоянкова підніжка |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 36 / 30 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 36 / 30 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 30,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 118 x 42 x 68 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/24V/150W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 26 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 62 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 39 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 56 |
| Розмір товару. Висота, см | 81 |
| Розмір товару. Довжина, см | 135 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 59 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Немає |
| Свет. Підсвітка | лобове скло |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | Немає |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 26 |
| Швидкість, км/год | 13-17 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Мотоцикл |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
| Колір | серій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 351 ₴


