
Джип (1шт) 2,4G, акум1*12V7AH, 2мотор35W, муз, EVA, USB, MP3, шкіра, поліц.білий ,stcr(JJ2022EBLR-1(2))
15 266 ₴
- Немає в наявності
- Код: JJ2022EBLR-1(2)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джип JJ2022EBLR-1(2) (1шт) 2,4G, акум1*12V7AH, 2мотор35W, муз, EVA, USB, MP3, шкіра, поліц.білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toyota |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/7AH |
| Додаткові функції | багажник |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | Немає |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 26 / 20,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 26 / 20,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 24,5 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 118 x 62 x 47 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/35W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 19,5 |
| Розмір товару. Висота, см | 56 |
| Розмір товару. Довжина, см | 126 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 30 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 75 / 62 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 3-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 38 |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 266 ₴


