
Джип (1шт) 2,4G р/к, 1акум24V5AH, 4 мотори: 2*25W,2*45W, MP3, USB, BLUETOOTH, TF ,stcr(M 5824EBLR-1(24V))
18 584 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5824EBLR-1(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужний, стильний і надійний — цей електромобіль створено для маленьких дослідників. Завдяки чотирьом моторам, комфорту шкіряного сидіння та сучасній медіасистемі дитина отримає незабутні емоції. А батьки можуть бути спокійні — керування можливе через пульт або застосунок.
Переваги:
-
4 мотори: 2 × 25W + 2 × 45W
-
Акумулятор 24V / 5Ah
-
Старт із кнопки
-
Передні та задні фари
-
MP3, USB, TF, Bluetooth
-
Пульт керування 2.4G із кнопкою STOP
-
Підтримка мобільного додатку
-
М’яке сидіння з екошкіри з ременем безпеки
-
Колеса з EVA-гумовим покриттям
-
Відчиняються двері
-
Максимальна швидкість — до 8 км/год
-
Рекомендований вік: від 3 до 8 років
Габарити:
-
Довжина: 126 см
-
Ширина по колесах: 78 см
-
Висота: 73 см
-
Ширина сидіння: 43 см
-
Вага: 28 кг
-
Допустиме навантаження: до 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 140 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/5AH |
| Додаткові функції | кардридер SD/TF-карток |
| Додаткові функції. Деморежим | Да |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Да |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 37 / 29,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 37 / 29,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 37 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 111 x 74 x 57 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/24V/25W+2/24V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 29 |
| Розмір товару. Висота, см | 77 |
| Розмір товару. Довжина, см | 132 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 28 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 83 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | лобове скло, радіаторна решітка, колеса, панель приладів |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 43 |
| Швидкість, км/год | 5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Да |
| Керування. Рух уперед/назад | кнопка |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 584 ₴


