
Мотоцикл (1шт) 1мотор250W, 2акум12V9AH, світло, колесаEVA, шкірян.сидіння, біло-синій ,stcr(M 4262EL-1-4)
17 523 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4262EL-1-4(sc)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотоцикл M 4262EL-1-4 (1шт) 1мотор250W, 2акум12V9AH, світло, колесаEVA, шкірян.сидіння, біло-синій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/12V/9AH |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 50 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 8 до 12 років |
| Ємність акумулятора | 9 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB+SD |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 30 / 21 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 30 / 21 |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість двигунів | 1 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 23 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 99 x 41 x 58 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/12V/250W |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 20 |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 57 |
| Розмір товару. Висота від підніжки до сидіння, см | 34 |
| Розмір товару. Висота від підлоги до сидіння, см | 49 |
| Розмір товару. Висота, см | 59 |
| Розмір товару. Довжина, см | 102 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 0 / 50 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | корпус |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | Немає |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 19 |
| Швидкість, км/год | 15-19 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 0 / 2 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Керування. Рух уперед/назад | Немає |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 523 ₴


