
Джип (1шт) р/к 2,4G, 2 мотори 45W, 1акум.12V9Ah, EVA, шкір.сид., чорний. ,stcr(M 4418EBLR-2)
12 103 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4418EBLR-2(sc)
Ліцензований дитячий електромобіль Land Rover з реалістичним дизайном, потужними моторами, м’якими колесами EVA та комфортним шкіряним сидінням. Керується вручну або дистанційно через пульт 2,4G. Оснащений світловими ефектами, музикою, MP3, FM, Bluetooth, USB та SD. Ідеальний варіант для дітей 3–8 років.
Характеристики:
Розміри автомобіля:
-
Довжина: 110 см
-
Ширина по дзеркалах: 66 см
-
Ширина по колесах: 58 см
-
Висота: 56 см
Мотори:
-
Кількість: 2 шт
-
Напруга / оберти: 12V / 12000 об/хв
Акумулятор:
-
Напруга / ємність: 12V / 9Ah
-
Кількість: 1
Зарядка:
-
Напруга / сила струму: 12V / 1000 mA
Допустиме навантаження:
-
До 30 кг
-
Вік: 3–8 років
Старт:
-
Поворот ключа
-
Плавний старт і зупинка
Кількість швидкостей:
-
В машині: 1
-
На пульті: 3
Швидкість:
-
3–4 км/год
Перемикання руху:
-
Тумблер вперед/назад
Світло:
-
Передні фари
-
Задні фари
-
Вмикання/вимикання світла — ключем
Звук:
-
Регулювання гучності
-
Музика
-
Сигнал на кермі
Мультимедіа:
-
MP3
-
SD слот + карта пам’яті
-
USB
-
FM
-
Bluetooth
-
Індикатор батареї
Пульт керування:
-
2.4G з Bluetooth та кнопкою STOP
Сидіння:
-
Одномісне
-
Шкіряне
-
Ремінь безпеки: 5-точковий
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір: 24 см / диск 20 см
Корпус:
-
Тип: звичайний
Упаковка:
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий
-
Вага брутто/нетто: 20,15 кг / 16 кг
-
Розмір коробки: 111×59×36,5 см
Додаткові функції:
-
Двері відкриваються у сторони
-
Амортизатори передні / задні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Land Rover |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 12V7Ah PRO |
| Додаткові функції | Немає |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 6-8 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 24 / 20 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 24 / 20 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 20 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 111 x 59 x 36,5 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/12V/45W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 16 |
| Розмір товару. Висота, см | 56 |
| Розмір товару. Довжина, см | 110 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 66 / 58 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Швидкість, км/год | 3-4 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з ключа |
| Старт. Звук під час старту | Немає |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Да |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
- Ціна: 12 103 ₴


