
Квадроцикл (1шт) мотор 1000Q,4аккум 12V/12AH,скор26,5км/ч,доп.вес65кг,красн. ,stcr(HB-EATV1000Q-3ST)
26 385 ₴
- Немає в наявності
- Код: HB-EATV1000Q-3ST(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 4 шт. |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Передні/Задні | 2 передних / 1 задний |
| Амортизатори. Регулювання жорсткості | Да |
| Батарея. Вольтаж (V)/Емкість акумулятора (AH) | 4/12V/12AH |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 65 кг |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 48V / 2,5A |
| Заряджання. Час заряджання | 8-10 годин |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | Да |
| Звук. Сигнал | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 33,5 / 17 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 33,5 / 17 |
| Коробка. Вага брутто/нетто, кг | 65 / 57 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 116 x 68 x 52 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | гума (надувне) |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | ПВХ |
| Мотор. Кількість/ Вольтаж (V)/Мощість (W) | 1 / 48V / 1000W |
| Розмір товару. Висота до керма, см | 81 |
| Розмір товару. Висота від підставки для ніг до сидіння | 34 |
| Розмір товару. Висота, см | 81 |
| Розмір товару. Виста до сидіння, см | 53 |
| Розмір товару. Довжина, см | 119 |
| Розмір товару. Відстань між осями, см | 76 |
| Розмір товару. Ширина, см | 69 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | Одномісне |
| Швидкість, км/год | до 26 км/год |
| Швидкість. Головне передавання | ланцюгова |
| Швидкість. Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкість. Перемикання швидкостей | ключем |
| Швидкість. Гальмо | ручний |
| Старт | поворот ключа |
| Старт. Рух уперед/назад | важіль |
| Старт. Ручка газа | Да |
| ТМ Белес | Prof1 |
| Тип | Квадроцикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 385 ₴


