
Джип (1шт) р/к 2,4G, 2 мотори35W, 2 акум. 6V7AH, шкір. сид., колеса EVA, чорний ,stcr(JJ2199EBLR-2)
14 246 ₴
- Немає в наявності
- Код: JJ2199EBLR-2(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стильний і зручний електромобіль для дітей, створений за мотивами BMW X6M. Оснащений двома моторами по 35W і двома акумуляторами по 6V 7Ah, що забезпечують стабільну роботу та до 60 хвилин їзди на одному заряді.
Модель обладнана м’якими колесами EVA для комфортного пересування по різних поверхнях і сидінням із шкірзамінника. За безпеку відповідає пульт дистанційного керування 2,4G з функцією STOP.
Переваги:-
Ліцензований дизайн BMW
-
Плавна їзда завдяки EVA-колесам
-
Зручне сидіння з екошкіри
-
Безпечне дистанційне керування
-
Двигуни: 2 × 35W
-
Акумулятори: 2 × 6V 7Ah
-
Колеса: EVA
-
Сидіння: шкірзамінник
-
Керування: пульт 2.4G з функцією STOP
-
Оснащення: світло, музика
-
Вік дитини: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 70 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/6V/7AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 50 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Немає |
| Звук. BLUETOOTH | Немає |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 26 / 20,5 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 26 / 20,5 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 26,4 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 117 x 64 x 44 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | білий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/6V/35W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 21,4 |
| Розмір товару. Висота, см | 62 |
| Розмір товару. Довжина, см | 114 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 75 / 64 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 3-точкові |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Немає |
| Старт. Плавний старт у дрифт-режимі | Немає |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | Джип |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 246 ₴


