
Машина (1шт) мотор 24V200W, 1акум24V10AH, гумов.колеса, BLUETOOTH, USB, музика, шкір ,stcr(M 6152AL-3(24V))
49 576 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 6152AL-3(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 6152AL-3(24V) (1шт) мотор 24V200W, 1акум24V10AH, гумов.колеса, BLUETOOTH, USB, музика, шкіра, світло, червоний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/10AH |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Додаткові функції | амортизатори з регулюванням жорсткості, ручний, дискове гальмо, можна заряджати акумулятор окремо |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 100 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 6 років |
| Ємність акумулятора | 10 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 6-8 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 30 / 22 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 30 / 22 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість двигунів | 1 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 85 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 176 x 97 x 54 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/24V/200W |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 71,5 |
| Розмір товару. Висота, см | 67 |
| Розмір товару. Довжина, см | 172 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 46 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 111 / 95 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 2*33 |
| Швидкість, км/год | 10-18 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Да |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з ключа |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | машина |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 576 ₴


