
Машина (1шт) р/к 2,4G, 4*25W, 1*12V10AH, MP3, EVA, шкіра, світло,музика, фарбов.червон ,stcr(M 5851EBLRS-3)
12 642 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5851EBLRS-3(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 5851EBLRS-3 (1шт) р/к 2,4G, 4*25W, 1*12V10AH, MP3, EVA, шкіра, світло,музика, фарбов.червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 100 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/10AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Да |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 30 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 15V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 19,5 / 16 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 19,5 / 16 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 19,6 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 115 x 58 x 30,5 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/25W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 16,4 |
| Розмір товару. Висота, см | 47 |
| Розмір товару. Довжина, см | 108 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 63 / 54 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 33 |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Да |
| Спецзастосунок | Товари для дітей |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Немає |
| Тип | машина |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 642 ₴


