
Машина (1шт) 2,4G р/к,12V12A, 4*45W, MP3, USB, EVA, музика, світло, шкіра, сірий ,stcr(M 5802EBLR-11)
17 169 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5802EBLR-11(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 5802EBLR-11 (1шт) 2,4G р/к,12V12A, 4*45W, MP3, USB, EVA, музика, світло, шкіра, сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/12AH |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Додаткові функції. Деморежим | Да |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Да |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 60 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 14 років |
| Ємність акумулятора | 12 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V2000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 10 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Да |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 33 / 26 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 33 / 26 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість двигунів | 4 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 31,75 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 124 x 76 x 56 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 5 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Корпус. Дах | Немає |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/45W |
| Потужність двигуна | 180 Вт |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 26 |
| Розмір товару. Висота, см | 68 |
| Розмір товару. Довжина, см | 132 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 30 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 80 / 83 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 48 |
| Швидкість, км/год | 4км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | машина |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Керування. IOS/ Android | Да |
| Керування. Рух уперед/назад | кнопка |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 169 ₴


