
Машина (1шт) мотор 24V200W,1акум24V14AH, гумов.колеса,USB,шкіра, муз.,blueth,синій ,stcr(M 5738AL-4)
61 271 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5738AL-4(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 5738AL-4 (1шт) мотор 24V200W,1акум24V14AH, гумов.колеса,USB,шкіра, муз.,blueth,синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/14AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | вгору |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 100 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 6 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1500mA |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Коробка. Вага брутто, кг | 90 |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/24V/200W |
| Розмір товару. Довжина, см | 176 |
| Свет. Фари | передні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Швидкість, км/год | 6-13,8 км/год |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 271 ₴


