
Машина (1шт) 2,4G, р/к, 4мот30W, 1аккум12V14AH, шкір.сид., EVA, MP3, USB, TF,чохол,сині ,stcr(M 5072EBLR-4)
21 016 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5072EBLR-4(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 5072EBLR-4 (1шт) 2,4G, р/к, 4мот30W, 1аккум12V14AH, шкір.сид., EVA, MP3, USB, TF,чохол,синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 120 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/14AH |
| Додаткові функції | чохол у комплекті |
| Додаткові функції. Деморежим | Да |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | вгору |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 50 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1500mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-10 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Да |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 26 / 21 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 26 / 21 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 36 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 146 x 78 x 41 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/30W |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 29,5 |
| Розмір товару. Висота, см | 47 |
| Розмір товару. Довжина, см | 140 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 29 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 81 / 71 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 3-точкові |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 2*22 |
| Швидкість, км/год | 3-5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Немає |
| Тип | машина |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 016 ₴


