
Машина (1шт) р/к, 2,4G, 4мот35W, 1акум12V14Ah, EVA,SD, шкірян.сидіння., рем.без, фарб ,stcr(M 5098EBLRS-2)
15 869 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 5098EBLRS-2(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 5098EBLRS-2 (1шт) р/к, 2,4G, 4мот35W, 1акум12V14Ah, EVA,SD, шкірян.сидіння., рем.без, фарб.чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/12V/14AH |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Да |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 35 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Ємність акумулятора | 14 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB+AUX |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Простий монтаж | Немає |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 26 / 21 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 26 / 21 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість двигунів | 4 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 24,9 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 128 x 66 x 32 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Да |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | фарбований пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 4/12V/35W |
| Потужність двигуна | 140 Вт |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 20,7 |
| Розмір товару. Висота, см | 50 |
| Розмір товару. Довжина, см | 126 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 30 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 76 / 65 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Підсвітка | Немає |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 1 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 46 |
| Швидкість, км/год | 3-8 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 / 3 |
| Швидкість. Педаль гальма | Немає |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Стан | Нове |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| Тип | машина |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 869 ₴


