
Машина (1шт) 2,4G, 2акум.12V14AH, 2мот.70W, муз., світло, білий. ,stcr(M 4790EBLR-1(24V))
28 035 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4790EBLR-1(24V)(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 4790EBLR-1(24V) (1шт) 2,4G, 2акум.12V14AH, 2мот.70W, муз., світло, білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 140 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Да |
| Амортизатори. Передні | Да |
| Батарея. Індикатор батареї | Да |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 2/ 12V/14AH |
| Додаткові функції. Деморежим | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 60 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 3 до 8 років |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-12 годин |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на кермі |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 30 / 17 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 30 / 17 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 41,8 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 142,5 x 73,5 x 42 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 2/24V/70W |
| Розмір товару. Висота, см | 79 |
| Розмір товару. Довжина, см | 147 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 84 / 71 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | є (тумблер) |
| Свет. Підсвітка | панель приладів |
| Свет. Фари | передні + задні +верхні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 2 шт., 2-точкові |
| Швидкість, км/год | 3-8 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 |
| Спецзастосунок | Спецзастосунок5 |
| Старт | з кнопки |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | ББ |
| Тип | машина |
| Керування. Рух уперед/назад | важіль |
| Керування.Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 035 ₴


