
Машина (1шт) мотор 180W, 1 акум. 24V7AH, шкір. сидіння, USB, чохол, жовтий. ,stcr(M 4055AL-6)
41 633 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4055AL-6(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина M 4055AL-6 (1шт) мотор 180W, 1 акум. 24V7AH, шкір. сидіння, USB, чохол, жовтий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатори. Задні | Немає |
| Амортизатори. Передні | Немає |
| Батарея. Індикатор батареї | Немає |
| Батарея. Кількість/Вольтаж (V)/Емкість акумулятор | 1/24V/7AH |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Додаткові функції | ручник |
| Додаткові функції. Додаткові колеса | Немає |
| Додаткові функції. Килимок | Немає |
| Додаткові функції. Кондиціонер | Немає |
| Додаткові функції. Причіп | Немає |
| Додаткові функції. Батьківська ручка | Немає |
| Додаткові функції. Спосіб відчинення дверей | убік |
| Допустимість навантаження. За вагою | до 100 кг |
| Допустимість навантаження. За віком | від 6 років |
| Ємність акумулятора | 7 А·год |
| Заряджання. Вольтаж (V)/Об'єм акумулятора (mA) | 24V/1000mA |
| Заряджання. Час заряджання | 8-10 годин |
| Заряджання. Індикатор заряджання | Да |
| Звук. BLUETOOTH | Да |
| Звук. Карта пам'яті | Немає |
| Звук. Музика | MP3+USB |
| Звук. Сигнал | на панели |
| Колеса. Розмір задніх коліс/дисків, см | 30 / 25 |
| Колеса. Розмір передніх коліс/дисків, см | 30 / 25 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість двигунів | 1 шт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Коробка. Вага брутто, кг | 70 |
| Коробка. Габаритний розмір коробки, см | 174 x 94 x 47 |
| Коробка. Кількість шарів коробки | 7 |
| Коробка. Наявність кольорового постера | Немає |
| Коробка. Колір картону | коричневий |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Мотор. Кількість/Вольтаж (V)/Мощість ( W) | 1/24V/180W |
| Потужність двигуна | 180 Вт |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Розмір товару. Вага нетто, кг | 58 |
| Розмір товару. Висота, см | 65 |
| Розмір товару. Довжина, см | 173 |
| Розмір товару. Відстань від сидіння до педалей, | 70 |
| Розмір товару. Ширина по дзеркалах/по колесах, см | 105 / 95 |
| Свет. Кнопка увімкнення/вимкнення світла | Да |
| Свет. Фари | передні + задні |
| Сидіння. Кількість місць | 2 |
| Сидіння. Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Сидіння. Ширина посадкового місця, см | 2*33 |
| Швидкість, км/год | 13-15,5 км/год |
| Швидкість. Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 0 |
| Швидкість. Педаль гальма | Да |
| Швидкість. Ручка газа | Немає |
| Старт | з ключа |
| Старт. Звук під час старту | Да |
| Старт. Плавний старт у звичайному режимі | Да |
| ТМ Белес | Bambi Racer |
| Тип | машина |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Керування. IOS/ Android | Немає |
| Керування. Рух уперед/назад | тумблер |
| Керування.Пульт керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 633 ₴


