
Набір головок1/2" 17 пр 6г (9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,22,24,27), HANS ,stcr(4617MU)
2 554 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4617MU(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 17 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 554 ₴





