-5%

Набір торцевих головок зовнішній торкс 1/2"DR Е10-Е24, 9предмблистер (46410-9C), HANS ,stcr(46410-9С)
1 153 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46410-9С(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір торцевих головок зовнішній торкс 1/2"DR Е10-Е24, 9предмблистер (46410-9C) HANS(46410-9С)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 933грн.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



