Головка торцева ударна глибока 1"DR 6-ган.41мм (88300M41) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴




