-5%

Ударна головка 3/4" з шестигранником, 24 мм, HANS ,stcr(86016M24)
438 ₴
418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86016M24(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна головка 3/4" з шестигранником, 24 мм (86016M24) HANS
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 355грн.
Ударна головка 3/4" з шестигранником, 24 мм (86016M24) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴



