-5%

Ударна головка 3/4" з шестигранником, 19 мм, HANS ,stcr(86016M19)
660 ₴
629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86016M19(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна головка 3/4" з шестигранником, 19 мм (86016M19) HANS
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 534грн.
Ударна головка 3/4" з шестигранником, 19 мм (86016M19) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴



