-5%

Торцева головка 3/4"DR 12-г 26 мм (6402M26), HANS ,stcr(6402М26)
327 ₴
312 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6402М26(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка 3/4"DR 12-г 26 мм (6402M26) HANS(6402М26)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 265грн.
Торцева головка 3/4"DR 12-г 26 мм (6402M26) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 26 мм |
| Розмір min | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴



