-4%

Торцева головка глибока 1/2" 6-г 13 мм, HANS ,stcr(4300M13)
186 ₴
178 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4300M13(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка глибока 1/2" 6-г 13 мм (4300M13) HANS
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 151грн.
Торцева головка глибока 1/2" 6-г 13 мм (4300M13) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴





