
Торцева головка ударна глибока 1/2"DR, 15мм (84300M15), HANS ,stcr(84300М15)
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 84300М15(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцева головка ударна глибока 1/2"DR, 15мм (84300M15) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 15 мм |
| Розмір min | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



