-4%

Торц. головка з вставкою 1/2" 12-г 14мм L55мм (4028M14), HANS ,stcr(4028M14 L55mm)
228 ₴
218 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4028M14 L55mm(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торц. головка з вставкою 1/2" 12-г 14мм L55мм (4028M14) HANS(4028M14 L55mm)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 185грн.
Торц. головка з вставкою 1/2" 12-г 14мм L55мм (4028M14) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴



