-4%

Торцева головка глибока 3/8" 6-г 18мм, HANS ,stcr(3300M18)
121 ₴
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3300M18(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцева головка глибока 3/8" 6-г 18мм (3300M18) HANS
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 98грн.
Торцева головка глибока 3/8" 6-г 18мм (3300M18) HANS
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 18 мм |
| Розмір min | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴




