Торцева головка 3/8"DR 6-г 19 мм (3400M19) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴






