
Торцева головка 1/4"зовнішній торкс Е 6 (2410E 06), HANS ,stcr(2410Е06)
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2410Е06(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцева головка 1/4"зовнішній торкс Е 6 (2410E 06) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 6 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴



