
Торцева головка глибока 1/4" 6-г 8 мм (2300M08), HANS ,stcr(2300М08)
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2300М08(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцева головка глибока 1/4" 6-г 8 мм (2300M08) HANS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 8 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴





