
Торцева головка глибока 1/2", 6 ган. 17 мм, Alloid ,stcr(ТГГ - 41117M)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: ТГГ - 41117M(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцева головка глибока 1/2", 6 ган. 17 мм Alloid
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴




