
Набір голівок високих 1/2" на планці, 10,11,12,13,14,17,19,21,22,24 mm. 11 предм.12гр, Alloid ,stcr(НГП-4011-12)
838 ₴
- Немає в наявності
- Код: НГП-4011-12(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Кількість предметів | 11 предметів |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір головки | 10-24 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | набір головок |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴





