-5%

Набір торц головок 1/4"DR 4 - 14 мм 14 предмблістер, Alloid ,stcr(НГП-2014)
354 ₴
338 ₴
- Готово до відправки
- Код: НГП-2014(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір торц головок 1/4"DR 4 - 14 мм 14 предмблістер Alloid(НГП-2014)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 287грн.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 1/4&ction; |
| Кількість предметів | 14 предметів |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір головки | 4-14 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | набір головок |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴






