-5%

Ключ комбінований 27мм (1161M27), HANS ,stcr(1161М27)
406 ₴
387 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1161М27(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ комбінований 27мм (1161M27) HANS(1161М27)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 328грн.
Ключ комбінований 27мм (1161M27) HANS (1161М27)
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Розмір ключа | 27 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | ключ комбінований |
| Торгова марка | HANS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴








