
Набір торцевих головок зовнішній торкс 1/4"-3/8"DR Е4-Е18, 10предм (5610E), HANS ,stcr(5610Е)
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5610Е(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HANS. Набор торцевых головок внешний торкс 1/4"-3/8"DR Е4-Е18, 10предм. (5610E) (5610Е)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4", 1/2", 3/8" |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Робочий профіль | Зірка (Е-профіль) |
| Розмір max | 18 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




