
Лампи PULSO L3Y/H4-H/L/LED-chips CSP/9-36v/2*L35WH55W/8000Lm/3000-4300-6000K ,stcr(L3Y-H4)
2 339 ₴
2 228 ₴
- Готово до відправки
- Код: L3Y-H4(sc)
У Подарунок додаткова знижка+безкоштовна доставка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1902грн.
Автомобільні лампи PULSO - це сучасне рішення для якісного та надійного освітлення, яке ідеально підходить як для щоденної їзди, так і для екстремальних умов. Продукт розроблено з урахуванням усіх потреб водіїв, забезпечуючи стабільну роботу навіть у складних кліматичних умовах. Завдяки використанню передових технологій і високих стандартів виробництва, лампи PULSO гарантують підвищений комфорт водіння і безпеку. 
Лампа PULSO вирізняються високою світловіддачею, що забезпечує краще освітлення дорожнього полотна і допомагає швидше реагувати на будь-які перешкоди. Світло яскраве, але не сліпуче для зустрічних водіїв.
LED-лампи не містять шкідливих хімічних речовин, як-от ртуть або свинець, і не нагріваються до високих температур, що робить їх безпечнішими для довкілля і для використання.
Характеристики:
- Потужність чіпа: 140 W/SET
- Робоча напруга: DC 12-24V
- Світловий потік: 16000LM/SET
- Рівень IP: IP65
- Модель джерела світла: 3570
- Колірна температура: 6500K+3000K+4300K
- Термін служби: >30,000hrs
- Робоча температура: -40°C+80°C
- Опції: LHD/RHD


Переваги:
- Покращена безпека на дорозі завдяки рівномірному розподілу світла.
- Захист від перегріву і перегорання за рахунок вдосконаленої системи охолодження (для світлодіодних моделей).
- Компактний дизайн ламп спрощує їх установку в будь-які моделі автомобілів.
- Швидке і просте встановлення: Лампи сумісні з більшістю стандартних цоколів і не потребують спеціальних інструментів для встановлення.
- Мінімальне споживання енергії: Світлодіодні лампи споживають на 80% менше енергії, що знижує навантаження на акумулятор і підвищує загальну ефективність роботи автомобіля.
- Стійкість до ультрафіолету: Унікальні матеріали ламп захищають їх від вигоряння і впливу ультрафіолетового випромінювання, що збільшує їхній термін служби і запобігає тьмянінню з плином часу.

С лампами PULSO ваш автомобиль всегда будет иметь яркое и надежное освещение, обеспечивающее комфорт и безопасность на дороге независимо от условий эксплуатации.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 32 В, 18 В, 9 В, 36 В, 12 В, 10 В, 30 В, 24 В |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
- Ціна: 2 228 ₴


