-5%

Набір торц головок 1/2"DR 10 - 24 мм 11 предмблістер, Alloid ,stcr(НГП-4011)
474 ₴
452 ₴
- Готово до відправки
- Код: НГП-4011(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір торц головок 1/2"DR 10 - 24 мм 11 предмблістер Alloid(НГП-4011)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 383грн.
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість предметів | 11 предметів |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір головки | 10-24 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | набір головок |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴





