
Лампи PULSO /LED-chips Flip chip/9-16V/2*50W/6000Lm/6500K ,stcr(VO-H7)
1 430 ₴
1 362 ₴
- Готово до відправки
- Код: VO-H7(sc)
У Подарунок додаткова знижка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 1163грн.
Автомобільні лампи PULSO призначені для установки в фари ближнього/дальнього світла та протитуманні фари. Лампа має високу потужність 50 Вт, що є незамінним для освітлення дальніх трас. Крім того, колірна температура 6500 К є гарантією чистого білого світла без бризок, що дуже підходить для очей водіїв і всіх. учасників дорожнього руху.
Технологія flip chip стала справжнім проривом, що дала змогу домогтися зменшення габаритів і поліпшення характеристик виробів, значно знизити омічний опір та індуктивність контактних з'єднань, що істотно під час роботи на високих частотах.
LED-лампи не містять шкідливих хімічних речовин, як-от ртуть або свинець, і не нагріваються до високих температур, що робить їх безпечнішими для довкілля і для використання.
Характеристики:
- Потужність: 100W/SET
- Кольорова температура: 6500K
- Термін служби: >50,000hrs
- Напруга живлення: DC 9-16V
- Робоча напруга: 13,5 В
- Робочий струм: 3.70 А
- Захист від води: IP65
- Робоча температура: -40°C+80°C

Переваги:
- Колірна температура 6500К ідеальна для сприйняття, вона відповідає білому світлу без тіней, подібному до світла, яке ми бачимо за вікном опівдні;
- Використання кулера для охолодження системи - активне охолодження, доповнене спеціальним вентилятором, сприяє безпечній роботі обладнання протягом тривалого часу без погіршення його характеристик;
- Стійкість до перепадів температур і вібрації - надійно працює при експлуатації в екстремальних умовах і під час руху по нерівній дорозі;
- Довготривале використання - завдяки міцному вологозахищеному корпусу, системі активного охолодження та ідеальному з’єднанню всіх компонентів;
- Швидка установка, без проблем - ці ліхтарі підходять для швидкої зміни освітлення у вашому автомобілі без необхідності модифікації оптики.

З лампами PULSO ваш автомобіль завжди матиме яскраве і надійне освітлення, що забезпечує комфорт і безпеку на дорозі незалежно від умов експлуатації.
Товар отправляется согласно графику доставки
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | б/н |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 10 В, 9 В, 12 В |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | 2 лампи |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | PULSO |
- Ціна: 1 362 ₴







