-5%

Тент автом. CC13402 XL сірий з підкладкою PEVA+Non PP Cotton/533х178х119 к.з ,stcr(CC13402-XL)
2 615 ₴
2 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: CC13402-XL(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент автом. CC13402 XL сірий з підкладкою PEVA+Non PP Cotton/533х178х119 к.з (CC13402-XL)
У Подарунок додаткова знижка+безкоштовна доставка! Для отримання додаткової знижки звертайтеся до нас за Телефоном, у Вайбер, Телеграм або у Чат.
Ціна із додатковою знижкою 2111грн.
Тент автом. CC13402 XL сірий з підкладкою PEVA+Non PP Cotton/533х178х119 к.з (CC13402-XL)
Товар отправляется согласно графику доставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 533 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Утеплений чохол | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 178 мм |
| Сумісність з моделлю | 2111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 491 ₴






