
Тент автом. CC13402 L сірий з підкладкою PEVA+NonPP Cotton/482х178х119 к.з ,stcr(CC13402-L)
2 119 ₴
- Немає в наявності
- Код: CC13402-L(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тент автом. CC13402 L сірий з підкладкою PEVA+NonPP Cotton/482х178х119 к.з (CC13402-L)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 482 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Утеплений чохол | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 179 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 119 ₴






