
Тент автом. CC13402 М сірий з підкладкою PEVA+Non PP Cotton/432х165х119 к.з. ,stcr(CC13402 M)
2 008 ₴
- Немає в наявності
- Код: CC13402 M(sc)
+380 (96) 661-48-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тент автом. CC13402 М сірий з підкладкою PEVA+Non PP Cotton/432х165х119 к.з. (CC13402 M)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 432 мм |
| Матеріал | PEVA |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Утеплений чохол | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴


